Stypy

W naszej pracy podobnie jak i w życiu spotykamy się czasami ze smutnymi wydarzeniami. Jednym z nich jest organizacja stypy w naszym hotelu. Jesteśmy w pełni przygotowani na przeprowadzenie tego przykrego przyjęcia, byście mogli Państwo spotkać się w gronie najbliższych osób i ostatni raz wspólnie pożegnać zmarłego.

W tym celu oferujemy otwartą salę restauracyjną, która ugościć może 80 osób. Posiadamy również nieco mniejszą, zamkniętą salę konferencyjną, zapewniającą odpowiedni poziom intymności, sprzyjający rodzinnej atmosferze stypy.

Ten smutny i trudny dla rodziny czas wymaga przede wszystkim szacunku i spokoju. Lokalizacja hotelu, z dala od zgiełku dużego miasta, pozwala na stworzenie cichego i kameralnego nastroju, dostosowanego do sytuacji. Stonowane wnętrza obiektu, sprawność organizacji, elegancja i powaga obsługi również idealnie wpisują się w charakter pogrzebin.

Charakteryzujemy się nie tylko dobrą organizacją takich uroczystości, ale przede wszystkim pełnym profesjonalizmem całego zespołu. Gwarantujemy intymność, zrozumienie i doskonałe przygotowanie.

Na pogrzeb często przyjeżdżają ludzie z różnych zakątków Polski. By oni również mogli w pełni uczestniczyć w uroczystości pożegnalnej, oferujemy pokoje i apartamenty o podwyższonym standardzie w atrakcyjnych cenach. W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego obiektu, zachęcamy do kontaktu.
Fax

+48 618 975 413