Imprezy jubileuszowe

Rocznica ślubu to piękny i szczególny dzień w życiu każdego małżeństwa. Wracają wspomnienia i każdy kolejny wspólnie przeżyty rok ma jeszcze większą wartość dla małżonków, gdyż im dłuższe pożycie małżeńskie, tym małżeństwo jest trwalsze, bogatsze w doświadczenia i umocnione.

Rocznica ślubu to dzień, który powinien być niezapomniany i wyjątkowy. Może więc warto uczcić rocznicę małżeńską i wspólne lata miłości w gronie bliskich i przyjaciół, którzy razem z małżonkami świętowali na weselu?

Proponujemy Państwu organizację imprezy jubileuszowej w Hotelu Amaryllis w Swarzędzu. Funkcjonalność lokalu daje możliwość zorganizowania uroczystości na najwyższym poziomie. W zależności od Państwa preferencji i indywidualnych potrzeb, jesteśmy przygotowani zarówno na dużą, huczną imprezę, jak i kameralne przyjęcie, w towarzystwie najbliższych. Dysponujemy dwoma salami. Jedna - restauracyjna - jest klimatyzowana i jednocześnie może ugościć 80 osób. Druga - kominkowa - jest przytulna, a jej ciepły nastrój pozwala na uroczyste uczczenie rocznicy ślubu w mniejszym gronie.
Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską i barmańską, popartą wieloletnim doświadczeniem. Szef kuchni przygotuje wyjątkowe dania, które zapewnią niezwykłe doznania smakowe.
Ogromna ilość przeprowadzonych imprez i przyjęć gwarantuje rewelacyjne przygotowanie naszych pracowników do zorganizowania każdej, nawet najbardziej wymagającej imprezy.

Rocznica ślubu to wspaniałe chwile dla kochających się ludzi. Potraktujcie ją Państwo jako wstęp do dalszego celebrowania kolejnych szczęśliwych dni, wspólnie przeżytych. Zapraszamy wszystkie pary, które zamierzają spędzić swój jubileusz małżeński w wyjątkowy sposób...
Fax

+48 618 975 413