Spotkania po latach

Spotkanie klasowe to dla wielu wydarzenie niezwykle ekscytujące. Wiąże się w różnymi emocjami, od ogromnego podekscytowania do zdenerwowania. Często ludzie, spotykający się po wielu latach, zastanawiają się czy będą mieli wspólne tematy, czy będą w ogóle potrafili ze sobą rozmawiać, jaka będzie atmosfera itd. Obawy zwykle okazują się bezpodstawne i takie spotkania nierzadko trwają do białego rana.

Zorganizowanie spotkania klasowego to odpowiedzialne przedsięwzięcie, gdyż celem jego jest przede wszystkim dobra zabawa i odnowienie kontaktów z ludźmi, z którymi kiedyś dzieliliśmy ławki. Spotkanie po latach to również wymiana wiedzy, doświadczeń i doskonała okazja do miło spędzonego czasu. Zdarza się, że na spotkanie klasowe przyjeżdżają ludzie z różnych stron świata oraz z różnych zakątków Polski i organizator imprezy musi również zadbać o noclegi dla koleżanek i kolegów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, serdecznie zapraszamy do zorganizowania spotkania klasowego w czterogwiazdkowym Hotelu Amaryllis. Doskonałe zaplecze hotelowe, pokoje o różnych standardach, są idealnym rozwiązaniem głównie dla przyjezdnych.

Oferujemy Państwu otwartą salę restauracyjną (dla 80 osób), bar oraz wydzielony parkiet taneczny. Zróżnicowane menu przygotowywane przez szefa kuchni, to okazja do degustowania różnych dań, zarówno jarskich jak i mięsnych. Szeroka lista trunków słabszych jak i mocniejszych również uświetni spotkanie, a długa lista deserów będzie idealnych dopełnieniem imprezowego menu.

Bardziej na uboczu zlokalizowana jest sala kominkowa, charakteryzująca się niezwykłym klimatem, na której można się spotkać i w spokoju porozmawiać.

Jeśli planujecie Państwo spotkanie po latach dla mniejszej liczby osób, proponujemy zamkniętą klimatyzowaną salę konferencyjną, sprzyjającą bardziej kameralnemu charakterowi imprezy. Sala konferencyjna pomieści łącznie 30 osób w układzie przy jednym stole lub 16 osób przy stołach ustawionych w podkowę.

Wróć wspomnieniami do lat szkolnych i zorganizuj spotkanie klasowe w Hotelu Amaryllis.
Zapewniamy wspaniałą atmosferę, doskonałą kuchnię, przesympatyczną obsługę i niezapomniane wrażenia!
Fax

+48 618 975 413