Przyjęcia imieninowe

Każde przyjęcie okolicznościowe powinno być wyjątkowe. By tak się stało, niezbędne jest wykonanie szeregu czynności, które często są bardzo czasochłonne, powodują stres i zdenerwowanie u organizatorów. Samodzielne opracowanie zróżnicowanego menu, przygotowanie stołów, udekorowanie pomieszczenia to tylko niektóre sprawy, które trzeba zrealizować.

Byście mogli Państwo celebrować swoje imieniny i pełni cieszyć się z każdej chwili spędzonej w gronie najbliższych osób, Hotel Amaryllis z wielką przyjemnością zorganizuje dla Państwa przyjęcie imieninowe.

Poza lokalem na imprezę imieninową i jej organizacją, możemy zagwarantować wyjątkową atmosferę i obsługę na najwyższym poziomie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy otwartą klimatyzowaną salę restauracyjną, mieszczącą jednocześnie 80 osób, która razem z barem, wydzielonym parkietem tanecznym i odpowiednim oświetleniem, tworzą niewątpliwie imprezowy klimat. Na Państwa życzenie możemy przygotować oprawę muzyczną. Nieopodal znajduje się klimatyczna sala kominkowa z wyjściem na ogródek grillowy, na której można się spotkać i spokojnie porozmawiać. Dla mniejszej liczby osób oferujemy zamkniętą salę konferencyjną, sprzyjającą bardziej kameralnemu charakterowi imprezy.

Przyjęcie imieninowe w Hotelu Amaryllis to doskonała okazja do świętowania w ciepłej rodzinnej atmosferze. Sprzyjają temu m.in. wyborne dania, przygotowywane z ogromną pasją przez naszych kucharzy oraz bogata karta trunków alkoholowych. W naszej restauracji posiłki podawane są na przepięknej zastawie Churchill-Buckingham, która potęguje wrażenie luksusu. Gwarantujemy też, że smak potraw wywrze ogromne wrażenie i zaskoczy nie jednego gościa.

Teren, na którym znajduje się hotel jest ogrodzony i bezpieczny. Bezpłatny, monitorowany parking, z wieloma miejscami parkingowymi, jest dodatkowym atutem.

Każdą imprezę imieninową można połączyć z noclegami w pokojach o podwyższonym standardzie i atrakcjami hotelowymi, którymi dysponujemy. Basen z hydromasażem i koedukacyjna sauna sucha lub parowa, to tylko niektóre z nich.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Fax

+48 618 975 413