Imprezy okolicznościowe

Zamierzasz zorganizować imprezę okolicznościową, ale jesteś tak zapracowany, że nie masz czasu jej przygotować?
A może przygotowanie takiej imprezy to dla Ciebie zbyt duży stres, a przecież chciałbyś ten dzień wspominać najmilej?

Powierz to zadanie nam!

Jesteśmy gotowi na zorganizowanie różnorodnych przyjęć okolicznościowych, w tym:

  • chrzty
  • komunie święte
  • przyjęcia urodzinowe
  • przyjęcia imieninowe
  • wesela
  • rocznice ślubu i inne.

Odpowiednia infrastruktura obiektu, jego baza gastronomiczna, zaplecze noclegowe, a także przestronny parking i doświadczona obsługa, zapewnią organizację wielu niezapomnianych imprez okolicznościowych.

imprezy okolicznosciowe

Wnętrze hotelu, urządzone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, zawiera naturalnie oświetloną, klimatyzowaną salę restauracyjną, mieszczącą osiemdziesiąt osób. Nastrojowa sala kominkowa to doskonała okazja do rozmów w mniejszym gronie. Kolejnym atutem jest bogate menu, które z jednej strony oferuje dania kuchni z różnych stron świata, a z drugiej uwielbianą i cieszącą się ogromną popularnością tradycyjną kuchnię polską. Ponadto, jesteśmy otwarci na propozycje i chętnie dopasujemy menu do potrzeb gości. Dla osób, które cenią sobie imprezy na świeżym powietrzu, w okresie wiosennym i letnim oferujemy ogródek letni. 

imprezy okolicznosciowe 2

Kadra kulinarna, która potrafi sprostać nawet najbardziej wyszukanym zamówieniom, zadba o wysoki standard, smak i wygląd potraw, natomiast personel kelnerski zorientuje Państwa w ofercie menu, rozwiewając wątpliwości niezdecydowanych. Zapewniamy, że czas spędzony na konsumpcji, pozostawi miłe wspomnienia również z powodu stonowanych wnętrz, relaksujących dźwięków oraz stylowej zastawie Churchill-Buckingham, na której mamy w zwyczaju serwować posiłki. Po spożytym posiłku zachęcamy do degustacji wysokogatunkowych win i innych alkoholi oraz bezalkoholowych napojów zimnych lub gorących.

Zaplecze noclegowe stanowi idealne dopełnienie oferty i jest doskonałą alternatywą dla gości przyjezdnych. Dysponujemy łącznie 39 pokojami, w tym jedno-, dwu- i trzyosobowymi oraz apartamentami.

Serdecznie zapraszamy!


HOTEL SWARZĘDZ

AMARYLLIS

ZAREZERWUJ TERMIN TWOJEJ IMPREZY

 

 

Rezerwacja Telefoniczna +48 618 975 400Fax

+48 618 975 413