Chrzciny

Chrzciny to dla rodziców nowo narodzonego dziecka ogromne przeżycie. Wiąże się z dużą radością, ale równie często z dużym stresem. Gdzie zorganizować uroczystość? Czy lepiej w domu, czy może w restauracji? To najczęstsze pytania, które zadają sobie rodzice.

Zorganizowanie przyjęcia w restauracji ma głównie tę zaletę, że pozwala rodzicom na celebrowanie z pełnym zaangażowaniem tego jakże ważnego wydarzenia. Rodzice nie muszą martwić się o potrawy, których przygotowanie z małym dzieckiem jest nie lada wyczynem. Mogą natomiast aktywnie uczestniczyć w uroczystości, oddając się rozmowom z zaproszonymi gośćmi i w pełni zajmując się maluchem. Po imprezie nie muszą zmagać się z ogromną stertą brudnych naczyń i bałaganem, tylko wracają do czystego i uporządkowanego domu.

chrzciny

By przyjęcie przebiegło w rodzinnej i spokojnej atmosferze, niezwykle ważna jest jego organizacja.
Hotel Amaryllis może poszczycić się wieloletnią praktyką i doświadczeniem w zakresie organizowania różnorodnych imprez okolicznościowych. Załoga hotelu oferuje fachową pomoc i chętnie doradzi choćby przy wyborze Menu, które jest bardzo rozbudowane i zróżnicowane. 

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy kompleksową wyposażoną salę restauracyjną, która jest naturalnie oświetlona i klimatyzowana (z możliwością regulacji temperatury). Sala ta jest największa w całym lokalu i może jednocześnie pomieścić 80 osób. Oferujemy również nieco mniejszą salę konferencyjną, która jest zamykana i ugościć może maksymalnie 30 osób. Sala ta proponowana jest najczęściej, gdy rodzina pragnie mieć zapewniony odpowiedni poziom intymności. Posiadamy również salę kominkową, która jest bardzo kameralna i przeznaczona dla maksymalnie 20 osób. Od pozostałych sal wyróżnia się m.in. tym, że posiada wyjście na ogródek grillowy, który w sezonie wiosenno-letnim jest idealnym rozwiązaniem przede wszystkim dla starszych dzieci, które będą uczestniczyły w uroczystości.

chrzciny1

Jeśli zdecydujecie się Państwo na zorganizowanie przyjęcia z okazji chrztu w naszej restauracji, to możecie mieć pewność, że będzie ono przeprowadzone profesjonalnie i zgodnie z życzeniem i indywidualnymi preferencjami. Ze swojej strony gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, wyborne posiłki serwowane na klasycznej białej zastawie Churchill-Buckingham, stosowną i delikatną dekorację wnętrza sali oraz piękne wspomnienia.


HOTEL SWARZĘDZ

AMARYLLIS

ZAREZERWUJ SALĘ NA CHRZCINY

TWOJEGO DZIECKA

 

 

Rezerwacja Telefoniczna +48 618 975 400Fax

+48 618 975 413