Sala kominkowa

Nieopodal baru oraz sali restauracyjnej położona jest sala kominkowa, która urządzona została z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Jest stylowa i elegancka.

Po jej prawej stronie znajduje się bar z hokerami, który cieszy się dużą popularnością. Zaopatrzony jest w różnorodne trunki, które sprzyjają rozmowom i umilają spędzanie wolnego czasu.

Wnętrze sali kominkowej wyposażone jest w stoliki z wygodnymi fotelami, przy których jednorazowo może zasiąść 9 osób. Sala posiada wyjście na ogródek grillowy, który w okresie wiosenno-letnim przeżywa prawdziwe oblężenie.

Ultimate

Sala kominkowa jest idealnym miejscem dla gości, chcących spotkać się w kameralnym miejscu. Służy rozmowom i nawiązywaniu nowych znajomości zarówno na szczeblu biznesowym jak i prywatnym.

Sala ta również posłużyć może jako miejsce do spędzenia romantycznego weekendu czy zaręczenia się. Wówczas jest ona wyłączona dla pozostałych gości, by zakochana para mogła spędzić cudowne chwile tylko we dwoje przy stole specjalnie udekorowanym na tę okazję płatkami róż. Blask ognia palącego się w kominku, świece i przytłumione oświetlenie powodują, że sala nabiera bardzo intymnego i przytulnego charakteru. Otula swym ciepłem i niesamowitym nastrojem. Przyczynia się do wzruszenia i sprawia, że atmosfera staje się podniosła.

Ultimate

Sala kominkowa oferowana jest także gościom, którzy pragną zorganizować kameralną imprezę lub spotkanie z rodziną czy z przyjaciółmi i w spokoju porozmawiać. Jest chętnie wybierana na komunie, różnorodne przyjęcia okolicznościowe w małym gronie. Przy jednym stole może wtedy zasiąść maksymalnie 15 osób.

Sala kominkowa wyposażona jest w 42'' telewizor. Jest więc też chętnie wykorzystywania do kibicowania podczas ważnych imprez sportowych.

 Fax

+48 618 975 413