Bankiety

Hotel Amaryllis **** to nie tylko pokoje o podwyższonym standardzie, ale także idealne miejsce na organizację bankietów zarówno zasiadanych jak i stojących. W zależności od preferencji naszych Gości, uroczyste przyjęcia odbywać się mogą w przestronnej, naturalnie oświetlonej i klimatyzowanej sali bankietowej, która pomieścić może jednocześnie osiemdziesiąt osób. Bardziej kameralne przyjęcia mogą być zorganizowane w przytulnej sali kominkowej, posiadającej wyjście na ogródek letni, który w okresie wiosenno-letnim pełni funkcję ogródka grillowego.

Ultimate

Niesamowita atmosfera, najwyższy standard obsługi, bogata oferta potraw i dań oraz wyjątkowe wnętrza Hotelu gwarantują niezapomniane wrażenia i zadowolenie Gości oraz zaspokajają najbardziej wyszukane gusta. W Hotelu Amaryllis każdy gość traktowany jest indywidualnie. Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Gości i staramy się realizować je najlepiej jak potrafimy.

Każde z oferowanych dań bazuje na starannie przygotowanej recepturze, najlepszej jakości produktów i kulinarnych umiejętnościach naszych kucharzy. Oferowane posiłki to połączenie kuchni polskiej, przygotowywanej wg tradycyjnych receptur, z kuchnią z różnych stron świata.

Ponieważ dbamy o najdrobniejsze szczegóły, posiłki serwowane są na stylowej zastawie Churchill-Buckingham, która, wraz z wyszukanym wyglądem każdej potrawy, współtworzy nastrój sprzyjający nie tyle zwyczajnej konsumpcji, co celebracji posiłków.

Ultimate

 

Jeśli poszukujecie Państwo eleganckiego lokalu, który specjalizuje się w organizacji różnorodnych przyjęć okolicznościowych, w tym bankietów, serdecznie zapraszamy do Hotelu Amaryllis. Wieloletnie doświadczenie, doskonała lokalizacja i profesjonalizm to tylko niektóre atuty, którymi możemy się pochwalić.


HOTEL SWARZĘDZ

AMARYLLIS

ZORGANIZUJ BANKIET W ELEGANCKIM MIEJSCU

 

 

Rezerwacja Telefoniczna +48 618 975 400Fax

+48 618 975 413