Romantyczny weekend

Wieloletnie doświadczenie w tej jakże wymagającej i wyjątkowo konkurencyjnej branży, jaką jest branża hotelarsko – gastronomiczna, pozwala nam na świadczenie najwyższej jakości usług typowo standardowych, jak też tych nieco bardziej wyszukanych i dopasowanych do indywidualnych oczekiwań naszych gości hotelowych. Oferowane przez nas działania są odpowiednio dobrane do najbardziej typowych potrzeb odwiedzających nas osób lub do rodzaju imprezy, przyjęcia czy też jeszcze innego rodzaju działań zamawianych ze strony naszych gości hotelowych. W naszej szerokiej i rozległej ofercie znajdują się również typowe oferty, gwarantujące miłe spędzenie czasu w ulubionym i odpowiednio dobranym towarzystwie lub tylko we dwoje w naszym eleganckim hotelu. Do jednej z tego rodzaju ofert zaliczany jest bez wątpienia Romantyczny Weekend w Poznaniu.

 

Romantyczny weekend we dwoje spędzony w Hotelu Amaryllis to dla wielu osób spełnienie długo odkładanych planów. Planów zapewniających niczym niezmącony wypoczynek, doskonale połączony z wyśmienitego rodzaju relaksem i odprężeniem. Jest to na pewno udany wypoczynek dla dwojga bliskich sobie osób. Weekend spędzony w naszym hotelu pozwala na cieszenie się bliskością ukochanej osoby. Dyskretna obsługa hotelu stawia nasz personel na jednym z najwyższych miejsc, pośród wielu pozostałych propozycji wywodzących się z tego kręgu. W skład naszej oferty wchodzi zarówno coś właściwie dobranego dla ciała, jak i ducha osób decydujących się na korzystanie z tej opcji. Każdy gość hotelowy, zyskuje wspaniałą możliwość cieszenia się wyszukanymi daniami i napojami serwowanymi w naszej restauracji, podczas pobytu weekendowego w naszym hotelu. Do dyspozycji naszych wszystkich gości hotelowych jest oferowany także basen z hydromasażem i sauna, zapewniające komfortowe odprężenie we dwoje. Dla wszystkich chętnych udostępniamy także możliwość skorzystania z zabiegów SPA, tak popularnych i nadzwyczaj chętnie stosowanych w ostatnim okresie czasu przez wiele osób.

W proponowanej przez nas usłudze nie może zabraknąć napoju miłości, zdecydowanie zwiększającego romantyzm chwil wspólnie spędzanych w jednym z naszych pokoi. Nie zabraknie również wyszukanych przekąsek wpływających na poprawę samopoczucia i uzyskanie dobrego humoru. Do dyspozycji naszych gości, decydujących się na romantyczny weekend we dwoje, oferowane są wygodne, bardzo funkcjonalne i komfortowo wyposażone pokoje dwuosobowe lub apartamenty. Nocleg, w jednym z tych pokoi, na długo zapadnie w pamięci osób odwiedzających nasz hotel. Hotel jest jednym z bardziej uroczo i nietuzinkowo położonych miejsc. Z dala od gwaru miejskiego i zgiełku ulicznego, zapewniamy spokojny wypoczynek i beztroski relaks dla dwojga bliskich sobie osób. W prowadzonym przez nas obiekcie hotelowym wiele osób odnalazło utracony spokój i pełne zadowolenie z niczym niezmąconego wypoczynku.

Dodatkowym uzupełnieniem tej, jak i wielu innych ofert znajdujących się w naszym zestawie, jest możliwość korzystania z praktycznego i darmowego parkingu. Według opinii wielu osób korzystających we wcześniejszym okresie z oferty, romantyczny weekend dla dwojga, jest ona jedną
z najlepiej dopasowanych pod względem cena/jakość w okolicy Poznania. Nie musisz nam wierzyć na słowo i najlepiej będzie jeśli sam osobiście sprawdzisz, co mamy Tobie do zaoferowania podczas jednego z weekendów, który zechcesz spędzić w wyjątkowo romantycznej atmosferze.Fax

+48 618 975 413