Pakiet biznes

W trosce o dobre imię naszego hotelu oraz chęć zapewnienia najwyższej jakości usług i zaoferowanie ich pełnego i odpowiednio dobranego pakietu, przygotowaliśmy dla naszych gości uniwersalny i bardzo im przyjazny pakiet biznesowy. W skład oferty wchodzi obiadokolacja i nocleg w pokoju jedno lub dwuosobowym. W skład oferty biznesowej wchodzi również bezpłatny parking, zapewniający bezpieczeństwo samochodom naszych gości hotelowych, dzięki czemu mogą swobodnie podróżować po najbliższej okolicy. Jest to szczególnie ważne podczas obywających się targów w Poznaniu, kiedy to szybkość reakcji każdego biznesmena, biorącego udział w tych targach i zamieszkującego w jednym z naszych pokoi jest niesamowicie ważnym aspektem powodzenia podpisania kontraktu lub zawarcia umowy. Niczym nieograniczony dostęp do mnóstwa atrakcji hotelowych, znajdujących się w naszej szerokiej ofercie, stanowi pełen komfort korzystania z wspomnianego pakietu biznesowego.

 pakiet biznes

Doskonałym przykładem oferowanych w pakiecie atrakcji jest, bez wątpienia, możliwość korzystania z basenu z hydromasażem i sauny suchej jak też parowej, doskonale wpływającej na odprężenie całego organizmu po mniej lub bardziej męczącym dniu. Prowadzony przez nas Hotel Amaryllis dysponuje również salami konferencyjnymi, z których istnieje możliwość skorzystania podczas pobytu na terenie obiektu. Każda osoba, decydująca się na wybór jednego z pakietów przez nas proponowanych, otrzymuje również możliwość swobodnego dostępu do sieci Wi-Fi. Odpowiednio dopasowane rozwiązania cenowe stanowią z całą pewnością nie lada atrakcje podczas wyboru wspomnianego pakietu biznesowego. Oferta gwarantująca wyśmienitą zabawę i niecodzienne doznania w czasie wolnym od obowiązków.

pakiet biznes1

Dostępny, za naszym pośrednictwem, pakiet biznes jest rozwiązaniem dla wszystkich osób przyjeżdżających w okolice Poznania w celach typowo biznesowych. Możliwość spożycia smacznej obiadokolacji po długim dniu załatwiania większych lub mniejszych ilości zleceń i zagadnień biznesowych, stanowi jedną z praktycznych podstaw całego pakietu biznesowego. Restauracja, prowadzona przez naszych w pełni wykwalifikowanych i posiadających najwyższej klasy umiejętności kelnerów i kucharzy, jest w stanie sprostać najwyższym oczekiwaniom i wymaganiom gości odwiedzających nasz hotel. Do ich dyspozycji dostępne są zarówno dania pochodzące z naszej krajowej kuchni regionalnej, poprzez kuchnię innych krajów Europy aż do kuchni światowej. Ponadto, w naszej szerokiej ofercie dań znajdą coś dla siebie prawdziwi smakosze dań mięsnych, jak i wielbiciele typowo wegetariańskich potraw.

Nasze wieloletnie doświadczenie i umiejętności pozwoliły nam stać się jednym z wiodących liderów branży hotelarsko – gastronomicznej w tym regionie. Pozwoliły również na przygotowanie odpowiednio dobranej oferty gwarantującej satysfakcję i zadowolenie osób odwiedzających prowadzony przez nas Hotel Amaryllis.


HOTEL SWARZĘDZ

AMARYLLIS

ZAREZERWUJ PAKIET BIZNES!

 


Fax

+48 618 975 413