Imprezy integracyjne

Niezwykle rzadko zdarzają się sytuacje, w których wszyscy pracownicy firmy mogą spotkać się w jednym miejscu, wspólnie się pobawić, porozmawiać. Do tego celu idealnie nadają się imprezy integracyjne, których głównym zadaniem jest wzmocnienie więzi w zespole. Ponadto, uczą odpowiedzialności i wzajemnej komunikacji przy realizacji wspólnego celu. Są więc bardzo ważnym aspektem umiejętnej współpracy pracowników firmy również na szczeblu zawodowym.

Nasz Hotel Amaryllis ma na swoim koncie szereg przeprowadzonych imprez integracyjnych. 25-letnia działalność Hotelu pozwala czuć się pewnie przy ich kompleksowej obsłudze.

Program imprez integracyjnych uzależniony jest od indywidualnych potrzeb i zainteresowań naszych gości. Ze swojej strony, na początku imprezy zapraszamy do skorzystania z usług naszej restauracji i skosztowania wybornych potraw z naszego rozbudowanego Menu. Po części zasiadanej, zachęcamy do zażycia nieco aktywności.

restauracja1

Hotel podzielony jest na kilka stref. Wśród nich wyróżnić należy: strefę SPA, strefę restauracyjną, strefę konferencyjno - szkoleniową, strefę hotelową i strefę rekreacyjno - grillową.

W strefie SPA, oddajemy do Państwa dyspozycji basen z hydromasażem i przeciwprądem oraz koedukacyjną saunę suchą lub parową dla relaksu.

basen

Miłośników wędkowania zapraszamy do strefy rekreacyjnej, w której znajduje się podświetlony staw z jesiotrami i fontanna.

staw

Na terenie obiektu zlokalizowana jest również część grillowa, która przeznaczona jest na wspólne biesiadowanie na świeżym powietrzu.

ogrdki 

Wiele różnorodnych atrakcji, doskonałych na imprezy integracyjne, znajduje się także w niedalekiej odległości od naszego obiektu. Na uwagę zasługuje choćby Park Linowy, zlokalizowany w Kobylnicy, oferujący cztery trasy o różnej trudności i na różnych wysokościach oraz zjazdy tyrolskie, podczas których szybuje się nad ziemią w uprzęży. Niecałe 4 km od naszego Hotelu znajduje się Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji, które oferuje atrakcje w postaci: pływalni miejskiej, kręgielni, kompleksu odnowy biologicznej, hali sportowej, lodowiska, kortów tenisowych, skateparku i wiele innych.

W Hotelu istnieje także możliwość wypożyczenia rowerów. A w niedalekim sąsiedztwie znajdują się wielokilometrowe ścieżki oraz szlaki spacerowe i rowerowe otoczone zielenią, które mogą być wykorzystane również przez miłośników biegania czy nordic walking. Nad Jeziorem Swarzędzkim znajduje się również przystań, na której wypożyczyć można sprzęt wodny w postaci: kajaków, rowerów wodnych, łodzi wiosłowych i zorganizować rejsy po jeziorze.

pokoje

Oprócz części gastronomicznej i rozrywkowej organizowanych u nas spotkań, Hotel Amaryllis zapewni Państwa gościom wysoki standard noclegu. W strefie hotelowej znajduje się blisko osiemdziesiąt miejsc noclegowych, w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz apartamentach.


HOTEL SWARZĘDZ

AMARYLLIS

ZORGANIZUJ U NAS NIEZAPOMNIANĄ

 

IMPREZĘ INTEGRACYJNĄ

 

 

Rezerwacja Telefoniczna +48 618 975 400Fax

+48 618 975 413