Jubileusze Firm

Jubileusze firm to imprezy, które napawają dumą ich właścicieli i pracowników. Są wypadkową pracy całej załogi, gdyż każdy w firmie ma swoje obowiązki i tym samym każdy przyczynia się do jej sukcesu i kolejnych jubileuszy. Oczywiste jest, że gdy firma istnieje na rynku kilkanaście lub kilkadziesiąt lat, oznacza to, że jest przedsiębiorstwem godnym zaufania, wiarygodnym i rzetelnym.

Firmowy jubileusz to także doskonała okazja, by spotkać się przy uroczystej kolacji z wieloletnimi Klientami, firmami współpracującymi, pracownikami i wszystkimi innymi, którzy przyczyniają się do rozwoju firmy oraz podziękować za owocną współpracę.

By móc w pełni cieszyć się kolejną ważną rocznicą firmy, jesteśmy gotowi na zorganizowanie przyjęcia jubileuszowego. Mamy świadomość, że tak wyjątkowe wydarzenie wymaga odpowiedniej oprawy. W związku z tym, zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę, popartą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy salę restauracyjną, mieszczącą łącznie 80 osób. Jeśli chcielibyście Państwo, by impreza impreza odbyła się za "zamkniętymi drzwiami", istnieje możliwość przeniesienia jej do sali konferencyjno - szkoleniowej, w której przy jednym stole może zasiąść maksymalnie 30 osób.

Wiemy, że za każdym osiągniętym sukcesem i każdym kolejnym udanym rokiem Państwa działalności, stoi grono osób, za których trud i poświęcenie chcieliby Państwo odpowiednio podziękować. Wiemy o tym, ponieważ sami od ćwierćwiecza sukcesywnie budujemy swoją markę. Zdobyte w ten sposób doświadczenie chcielibyśmy przekuć w Państwa zadowolenie, ponieważ jesteśmy pewni, że powierzonemu nam zadaniu sprostamy w pełni. Państwa współpracownicy zasługują na nasz profesjonalizm i kulturę obsługi, a firma na miano silnej i sumiennej. Życzymy dalszych sukcesów i jeszcze wiele okazji do świętowania tak wyjątkowych wydarzeń, jakimi są firmowe jubileusze.
Fax

+48 618 975 413