Spotkania z przyjaciółmi

W obecnych, często zabieganych czasach, wielu z nas ma bardzo mało możliwości, by móc spotkać się z przyjaciółmi lub ze znajomymi. Nadmiar obowiązków związanych z pracą zawodową, dziećmi, rodziną powoduje, że takie spotkania nabierają ogromnego znaczenia i często stają się "odskocznią" od problemów dnia codziennego. By spotkania z przyjaciółmi były wyjątkowe i byście mogli Państwo często powracać do nich wspomnieniami, powinny być odpowiednio zorganizowane i odbywać się w możliwie najlepszej atmosferze.

Zapraszając Państwa do organizacji tego przedsięwzięcia w Hotelu Amaryllis w Swarzędzu, chcemy jednocześnie zapewnić o wspaniałej kuchni, pięknym wystroju wnętrz oraz przesympatycznej obsłudze naszego lokalu. Mamy do Państwa dyspozycji otwartą salę restauracyjną, mieszczącą jednocześnie 80 osób, bar oraz wydzielony parkiet taneczny. Menu restauracyjne zawiera szereg różnorodnych dań, które zawsze przygotowywane są z niezwykłą starannością i pasją. Ponadto, zarówno weganie, jak i wegetarianie oraz osoby spożywające mięso powinny być usatysfakcjonowane, gdyż szef kuchni zawsze tworzy menu, które dostosowane jest do różnych diet. Tak więc każdy gość powinien znaleźć potrawę, która przypadnie mu do gustu.

Nieopodal sali restauracyjnej zlokalizowana jest niewielka sala kominkowa, charakteryzująca się niezwykłym klimatem. To tutaj można spotkać się w bardziej kameralnym gronie i w spokoju porozmawiać. Klimat tworzy między innymi kominek oraz stylowe i wygodne meble, sprzyjające takim spotkaniom.

Jeśli chcielibyście Państwo zorganizować spotkanie "za zamkniętymi drzwiami" i dla mniejszej liczby osób, proponujemy salę konferencyjną, która jest klimatyzowana i nadaje imprezie bardziej odosobniony, intymny charakter.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie. Chętnie dostosujemy się do Państwa potrzeb, gdyż najważniejszą dla nas sprawą jest zadowolenie naszych gości. Zaufanie, jakim od wielu lat jesteśmy obdarzani, daje nam ogromną satysfakcję i sprawia, że ciągle dążymy do perfekcji.
Fax

+48 618 975 413