Imprezy firmowe

Masz w planach zorganizowanie imprezy firmowej i potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy dla Ciebie!!!

Nasz Hotel **** Amaryllis jest idealnym miejscem na zorganizowanie różnorodnych imprez firmowych, integracyjnych... Dlaczego tak uważamy? Przeczytacie Państwo poniżej.

Obiekt wyposażony jest w naturalnie oświetloną, klimatyzowaną salę restauracyjną, mogącą gościć równocześnie osiemdziesiąt osób. Serwowane przez nas specjały z pewnością zaspokoją nawet najbardziej wysublimowane podniebienia. Profesjonalna obsługa kelnerska zadba o Państwa komfort, służąc przy tym fachową radą przy wyborze dań i potraw. Delektowanie się smakiem dodatkowo umili przyjemne wnętrze oraz nastrojowa muzyka.

imprezy firmowe

Nasz hotel dysponuje także w pełni wyposażoną, klimatyzowaną salą konferencyjną z dostępem do światła dziennego i szybkiego złącza internetowego. Dzięki temu, organizacja imprez firmowych może zostać dodatkowo wzbogacona o seanse, projekcje czy wszelkiego rodzaju prezencje multimedialne. Nasz personel zadba o przygotowanie sali zgodnie z Państwa preferencjami, mając na uwadze odpowiednią konfigurację ustawienia stolików oraz krzeseł czy dobór rodzaju serwisu przerw kawowych. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i ze swojej strony dołożymy wszystkich starań, by mogły być spełnione.

sala konferencyjna 

Uczestnikom spotkań firmowych oferujemy pomoc w zagospodarowaniu czasu wolnego.

Proponujemy:

+ bogaty zestaw zabaw integracyjnych organizowanych na terenie obiektu lub w okolicy, dzięki wieloletniej współpracy z Cascader Parkiem w Kobylnicy

+ możliwość korzystania z atrakcji hotelowych w cenie noclegu. Wśród nich wymienić należy m.in.: podświetlony kryty basen z przeciwprądem i hydromasażem, sauna sucha lub parowa - czynne do późnych godzin wieczornych.

+ możliwość korzystania z ogródka letniego w okresie wiosenno-letnim. Wspólne biesiadowanie na świeżym powietrzu można połączyć z grillowaniem i delektowaniem się wybornymi daniami, które oferujemy w naszym Menu.

Więcej o atrakcjach można przeczytać tutaj.

Miłośników aktywnego spędzania czasu zachęcamy do zorganizowania firmowej imprezy integracyjnej w plenerze. Doskonała lokalizacja naszego Hotelu umożliwia m.in. dostęp do wielokilometrowych ścieżek rowerowych i pieszych.

Zobacz także:

Prezentacja sali konferencyjnej

O Hotelu

Serdecznie zapraszamy i życzymy miło spędzonego z nami czasu!!!


HOTEL SWARZĘDZ

AMARYLLIS

ZORGANIZUJ U NAS IMPREZĘ FIRMOWĄ

 

 

Rezerwacja Telefoniczna +48 618 975 400Fax

+48 618 975 413