Przyjęcia urodzinowe

Przyjęcie urodzinowe to wyśmienita okazja, by spotkać się z rodziną i przyjaciółmi i miło spędzić czas. Amaryllis **** to hotel w Swarzędzu, w którym z ogromną przyjemnością zorganizujemy jubilatowi jego wymarzone przyjęcie.

Poza lokalem na imprezę urodzinową i jej organizacją, gwarantujemy wyjątkową atmosferę i obsługę na najwyższym poziomie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy otwartą klimatyzowaną salę restauracyjną, mieszczącą jednocześnie 80 osób, która razem z barem, wydzielonym parkietem tanecznym i odpowiednim oświetleniem, tworzą niewątpliwie imprezowy klimat. Na Państwa życzenie możemy przygotować oprawę muzyczną.
Bardziej na uboczu, zlokalizowana jest kameralna sala kominkowa, na której można się spotkać i spokojnie porozmawiać. Dla mniejszej liczby osób proponujemy zamkniętą salę konferencyjną, sprzyjającą bardziej intymnemu charakterowi imprezy.

Rodzinna uroczystość, a taką z pewnością jest przyjęcie urodzinowe, powinna zachwycać także wybornymi daniami. Gwarantujemy, że nasi kucharze, jak zwykle, staną na wysokości zadania i przygotują posiłki, które wywrą na gościach ogromne wrażenie. Bogata karta trunków alkoholowych, które oferujemy, również zaskoczy nie jednego gościa i uświetni spotkanie.

Na terenie hotelu znajduję się również bezpłatny, monitorowany parking i letni ogródek grillowy, który cieszy się dużym powodzeniem zwłaszcza wiosną i latem.

Każdą imprezę urodzinową można połączyć z noclegami w pokojach o podwyższonym standardzie i atrakcjami hotelowymi, którymi dysponujemy. Basen z hydromasażem i koedukacyjna sauna sucha lub parowa, to tylko niektóre z nich.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z bardziej szczegółową ofertą naszego obiektu. Dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Fax

+48 618 975 413