Wesela

Hotel Amaryllis to idealny obiekt na organizację wesela w Swarzędzu. Doskonałe położenie, jak również przestrzeń hotelu, pozwalają przyjąć wielu gości weselnych, zarówno tych z okolicy, jak i tych z daleka. Oferujemy profesjonalny parkiet taneczny wraz z wieloma kombinacjami usadzenia gości wokół stołu weselnego, jak również apartamenty i pokoje hotelowe. To doskonałe rozwiązanie dla gości, a przede wszystkim Pary Młodej. W naszym hotelu zapewniamy komfortowe warunki imprezy wraz z pomocą w zakresie przygotowań, organizacji wystroju, muzyki, opieki wodzireja itd. Wytworne wnętrza sali balowej świetnie nadają się na zabawy weselne do białego rana.

Ultimate

Dysponujemy profesjonalnym parkietem tanecznym rozkładanym specjalnie na tą okazję.

Ultimate

Dodatkowym atutem wesela w Hotelu Amaryllis jest zagospodarowanie otoczenia obiektu. Piękne tereny zielone mogą być idealnym miejscem na plener fotograficzny, podobnie jak sam obiekt, jego wnętrza mogą być tłem dla fotografii weselnych. Korzystając z naszych doświadczeń i wiedzy z zakresu przygotowania i obsługi dużych imprez, możecie Państwo zrealizować swoje marzenia, oferując gościom widowisko jakich mało. Z naszej strony doradzamy w kwestiach organizacyjnych, między innymi w zakresie dopasowania sali do ilości zaproszonych gości, usług dodatkowych, menu, harmonogramu serwowania posiłków, tortu weselnego itd. Jak przystało na jedyny czterogwiazdkowy lokal w Swarzędzu, oferujemy iście królewską obsługę. Jeśli pragniesz pamiętać swoje wesele do końca życia, jeśli chcesz zapewnić powody do pozytywnych wspomnień swoim gościom, to nasza propozycja jest godna uwagi i polecenia. Jesteśmy elastyczni wobec indywidualnych preferencji naszych Klientów, dopasowujemy się względem życzeń Nowożeńców. Wyróżnikiem naszej oferty jest niewątpliwie ogródek letni, który umożliwia przeniesienie części imprezy na zewnątrz. Stanowi też zaciszne miejsce alternatywne do sali głównej. Jesteśmy obiektem całorocznym. W chłodne zimowe dni gwarantujemy ciepło i przytulne wnętrze, latem natomiast udostępniamy gościom klimatyzowane pomieszczenia. Nie tylko „ta” atmosfera w hotelu jest przyjemna, również personel stara się, by każdy czuł się w progach hotelu mile widziany i przyjęty z należytą uwagą, szacunkiem. Pomocny, kompetentny personel hotelowy dba o wysoką jakość usług. Realizujemy zarówno wesela na dwadzieścia jak i osiemdziesiąt osób. Dysponujemy kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w obsłudze imprez mniejszych i większych, co pozwala nam uświetnić uroczystość na tyle, by zadowolenie z obsługi przerosło oczekiwania zamawiających. Nieustannie modyfikujemy i poszerzamy swoją ofertę, jak również możliwości wsparcia organizacji imprez, takich jak wesele. Stąd jesteśmy otwarci na nowości i nowe rozwiązania.

Ultimate

Niedoświadczonym doradzamy, a tym, którzy mają dokładnie zaplanowany ten szczególny dzień oraz określone wymagania, staramy się sprostać. Nasz obiekt cechuje również atrakcyjna cena, stąd prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu wesela, gdyż oferta Hotelu Amaryllis cieszy się duża popularnością i powodzeniem. Zapraszamy do obejrzenia obiektu, jak i szczegółowego poznania oferty. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i gotowi do współpracy.
Fax

+48 618 975 413