Komunie

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy dzień zarówno dla dziecka jak i jego rodziców. By móc w pełni uczestniczyć w tych szczególnych chwilach, zachęcamy do zorganizowania przyjęcia komunijnego w Hotelu Amaryllis.

Od wielu lat zajmujemy się kompleksową obsługą różnorodnych imprez okolicznościowych i dlatego potrafimy fachowo doradzić przejętym rodzicom. Oferujemy otwartą, naturalnie oświetloną, stylową i klimatyzowaną salę restauracyjną lub nieco mniejszą, zamkniętą salę konferencyjną, zapewniającą odpowiedni poziom intymności, który sprzyja spotkaniom rodzinnym.

Gwarantujemy:

- obsługę kelnerską na najwyższym poziomie

- wyborne posiłki podane na przepięknej zastawie Churchill-Buckingham

- dbałość o najmniejsze szczegóły

- piękne wspomnienia.

Na przyjęcia komunijne rodzice często zapraszają gości, którzy przyjeżdżają z odległych stron. W związku z tym, uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w pokojach o podwyższonym standardzie, które są bardzo komfortowe. W cenę pokoju wliczone są różne atrakcje hotelowe. Więcej o pokojach, można przeczytać tutaj.

 

Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i dostosowujemy się do przyjętego terminarza uroczystości. Razem z Państwem uzgodnimy Menu i przygotujemy posiłki zgodnie z preferencjami.

Co jeszcze zapewniamy:
- dyskrecję
- atrakcyjne ceny
- dekorację stołów
- nastrojowy klimat.

Jeśli nadal zastanawiacie się Państwo, gdzie zorganizować przyjęcie komunijne Waszej pociechy, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania i doradzić najlepiej jak potrafimy.
Fax

+48 618 975 413