Szkolenia i imprezy firmowe

Poznań jest stolicą Wielkopolski i miastem o charakterze biznesowym. Położony jest w bliskiej odległości od Swarzędza, co stwarza doskonałe warunki dla organizacji szkoleń i różnych imprez firmowych w Hotelu Amaryllis.

Sala konferencyjno-szkoleniowa, którą dysponujemy, jest dostosowana do potrzeb naszych gości. Wieloletnie obserwacje i rozmowy z gośćmi pozwoliły nam stworzyć miejsce, które zapewnia komfort i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Sala jest zamykana, więc może być również przeznaczona na organizację imprez firmowych. Chcemy, by nasi goście nie czuli się skrępowani i mogli w pełni realizować cele spotkania biznesowego, dlatego zapewniamy dyskrecję i odpowiednie warunki. Sala posiada pełne wyposażenie, w tym m.in.: dostęp do bezprzewodowego internetu, ekran, flipchart, przybory do pisania. Dodatkowymi walorami sali konferencyjnej są: klimatyzacja, dostęp do światła dziennego (z możliwością zaciemnienia), doskonała akustyka, a także urozmaicona oferta przerw kawowych.

Hotel Amaryllis zdobył zaufanie swoich Klientów głównie dzięki kompleksowej i profesjonalnej obsłudze. U nas żaden gość nie zostanie pozostawiony sam sobie. Doskonale wiemy, że organizacja szkoleń, konferencji, czy innych imprez firmowych jest odpowiedzialnym zadaniem, zwłaszcza, że uczestnikami takich spotkań są często osoby zajmujące stanowiska kierownicze najwyższego szczebla.

Co jeszcze nas wyróżnia?

  • dogodna lokalizacja - położenie Hotelu blisko Poznania pozwala zwiedzić stolicę Wielkopolski bez spędzania wielu godzin w podróży
  • wieloletnie doświadczenie w organizacji różnorodnych imprez, szkoleń i konferencji
  • reprezentatywny wystrój Hotelu
  • bardzo przyjemne i miłe dla oka otoczenie Hotelu
  • bogate zaplecze noclegowe - oferujemy pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe oraz apartamenty
  • możliwość skosztowania przysmaków kuchni polskiej i międzynarodowej podczas lunchu biznesowego
  • strefa SPA - wyposażona w basen i saunę, jest doskonałym miejscem do relaksu po pracowitym dniu
  • perfekcyjne przygotowanie personelu

Organizując szkolenie, imprezę firmową, konferencję czy inne spotkanie biznesowe w Hotelu Amaryllis, możecie być Państwo pewni, że wszystko zostanie "zapięte na ostatni guzik". Wyrażamy nadzieję, że uczestnicy spotkania, poza ogromną wiedzą, wyniosą również miłe wspomnienia i zechcą do nas wrócić...


KONFERENCJE SWARZĘDZ

AMARYLLIS

REZERWACJA SALI KONFERENCYJNEJ

 

 

Rezerwacja Telefoniczna +48 618 975 400


Fax

+48 618 975 413