Konferencja zasiadana przy stołach

Konferencja jest doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, gdyż często spotykają się na niej ważne osobistości z różnych dziedzin naukowych. Umożliwia przeprowadzenie dyskusji na różne tematy, wymianę doświadczeń, poznanie nowych zagadnień i rozszerzenia dotychczasowej wiedzy. Organizacja konferencji jest więc bardzo odpowiedzialnym zadaniem, gdyż odpowiednia oprawa i profesjonalna obsługa to również aspekty, które mogą wpłynąć na jej powodzenie.

Wieloletnie doświadczenie, którym dysponujemy, szereg przeprowadzonych szkoleń i konferencji, pozwalają nam czuć się pewnie i swobodnie w zakresie kompleksowej organizacji tego typu spotkań.
Hotel Amaryllis, zlokalizowany niedaleko miasta wojewódzkiego Poznań, posiada klimatyzowaną salę konferencyjną, która jest naturalnie oświetlona (z możliwością zaciemnienia okien podczas prezentacji). Stoły mogą być ustawione w różnych konfiguracjach w zależności od liczby osób uczestniczących w spotkaniu oraz potrzeb i oczekiwań uczestników konferencji. Przy większej ilości osób najkorzystniejszym rozwiązaniem jest usadzenie uczestników konferencji przy jednym stole. Wówczas na sali może znajdować się maksymalnie 30 osób. Istnieje możliwość ustawienia stołów w podkowę. Wtedy, zapewniając komfort Gości, przewidujemy miejsca dla 16 osób. Można również zorganizować konferencję w układzie szkolnym.

Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, by konferencja zasiadana przy stołach zapewniała Gościom komfort podczas spotkania. Dlatego też, oprócz odpowiedniego ustawienia stołów, ważne jest również wyposażenie sali konferencyjnej. Nasza posiada dostęp do bezprzewodowego internetu, ekran, flipchart i przybory do pisania. Istnieje możliwość wynajęcie projektora multimedialnego lub przyniesienia własnego bez dodatkowych opłat.
Nieodzowną częścią konferencji są przerwy kawowe. Oferujemy 2 rodzaje przerw kawowych. Szczegóły znajdziecie Państwo tutaj.

 

Organizując konferencję w Hotelu Amaryllis, Państwa zadaniem jest przygotowanie merytoryczne spotkania, my natomiast zajmiemy się pozostałymi sprawami. Będziemy m.in. komunikować się z uczestnikami, organizować przerwy kawowe. Gdy zajdzie potrzeba, zajmiemy się noclegami i logistycznym rozmieszczeniem Gości. Po zakończonym dniu konferencyjnym, serdecznie zapraszamy do wypoczynku. Oferujemy m.in. basen z przeciwprądem i hydromasażem, saunę suchą lub wodną, zarybiony staw, doskonale zaopatrzony bar i inne atrakcje, które na Państwa czekają...


KONFERENCJE SWARZĘDZ

AMARYLLIS

REZERWACJA SALI KONFERENCYJNEJ

 

 

Rezerwacja Telefoniczna +48 618 975 400


Fax

+48 618 975 413