Konferencja w systemie kinowym

Wiemy doskonale, że różne spotkania biznesowe, a takimi bez wątpienia są konferencje, wymagają wzorowej organizacji, odpowiedniego miejsca i fachowej obsługi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Hotel Amaryllis w Swarzędzu, położony niedaleko miasta wojewódzkiego Poznań, zajmuje się między innymi kompleksową organizacją konferencji i jest doskonałym miejscem do tego typu spotkań. Wyposażony jest w salę konferencyjną, która w systemie kinowym może swobodnie pomieścić około 40 osób. Ustawienie sali w układzie kinowym jest zdecydowanie najkorzystniejszym rozwiązaniem przy większej ilości osób uczestniczących w konferencji.

konferencje układ kinowy

Podczas projektowania sali konferencyjnej, duży nacisk kładziono na to, by uczestnicy spotkań biznesowych czuli się w niej komfortowo. Dlatego też, sala jest klimatyzowana, estetycznie urządzona i naturalnie oświetlona (z możliwością zaciemnienia okien podczas prezentacji). Wyposażenie sali konferencyjnej jest podstawą do prawidłowego przebiegu spotkania, dlatego też nasza sala posiada dostęp do bezprzewodowego internetu oraz ekran, flipchart i przybory do pisania. Istnieje możliwość wynajęcie projektora multimedialnego lub przyniesienia własnego bez dodatkowych opłat.

konferencje układ kinowy

 

W stałej ofercie konferencyjnej widnieją 2 rodzaje jednorazowych przerw kawowych, o których więcej można dowiedzieć się tutaj. Ale jesteśmy otwarci na propozycje i bardzo chętnie zorganizujemy konferencję według Państwa życzeń i preferencji.

Hotel Amaryllis, oprócz sali konferencyjnej, wybornych dań serwowanych w sali restauracyjnej, dysponuje również bazą noclegową na prawie 80 miejsc. Ponadto, strefa SPA, na którą składają się m.in basen w hydromasażem, sauna sucha lub parowa, a także doskonale zaopatrzony bar, mogą być uatrakcyjnieniem konferencji.

konferencje układ kinowy


KONFERENCJE SWARZĘDZ

AMARYLLIS

REZERWACJA SALI KONFERENCYJNEJ

 

 

Rezerwacja Telefoniczna +48 618 975 400


Fax

+48 618 975 413