Atrakcje

Czterogwiazdkowy obiekt w Swarzędzu posiada oprócz miejsc noclegowych, także wiele dodatkowych atrakcji dla Gości, które z pewnością uatrakcyjnią ich pobyt.

hotel w poznaniu z basenem

Jedną z największych atrakcji hotelowych jest kryty basen z przeciwprądem i hydromasażem, czynny od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych. Basen doskonale pomaga zrelaksować się po ciężkim dniu, a jego podświetlenie sprawia, że szczególnie efektownie wygląda po zmroku. W hotelu znajduje się także sauna (zarówno sucha, jak i parowa). To doskonałe miejsce na oczyszczenie organizmu, relaks i odstresowanie po intensywnym dniu.

hotel poznań sauna

Od maja do września warto skorzystać z ogródka letniego, gdzie można nie tylko zjeść posiłek na świeżym powietrzu, ale także odpocząć i zrelaksować się. Dla fanów wędkowania oferujemy staw z jesiotrami. Złowiona ryba może być przyrządzona przez hotelowego szefa kuchni zgodnie z życzeniem Gościa. Hotel ma jeszcze jedna atrakcję, z której chętnie korzystają Nasi Goście, a mianowicie jest to wypożyczalnia rowerów. Idealne położenie hotelu blisko Jeziora Swarzędzkiego i terenów leśnych  daje możliwość cieszenia się przejażdżką rowerową w pięknym otoczeniu.Fax

+48 618 975 413